Osiedle Unii Europejskiej Koszalin

Za nami 158 turniej na os.UE !

Za nami kolejny turniej piłkarski⚽️ na os.UE🇪🇺 .

W zeszłą sobotę 12 sierpnia przy pięknej (wreszcie) słonecznej☀️pogodzie, na naszym Orliku przy ul. Holenderskiej🇳🇱 odbywał się 1️⃣5️⃣8️⃣ turniej piłki nożnej⚽️🏆. Zgromadził on pasjonatów piłki nożnej w kategorii OPEN z całego Koszalina ⚽️⚽️⚽️. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie,🔝 na boisku oglądaliśmy wolę walki, składne akcje, piękne gole i dużo sportowych emocji. Zwycięzcami wczorajszej rywalizacji sportowej został zespół Extra Time Pro Futsal – Koszalin 🏆👏🔝⚽️

Kolejność końcowa zespołów:

➡️🥇Extra Time Pro Futsal – Koszalin

➡️🥈FC OMENA STARY

➡️🥉FC BOROWIKI

MVP Turnieju 🏆 został zawodnik zwycięskiej drużyny – Aleksander Michalak 👏🔝

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali słodkie upominki od sieci Netto Polska, najlepsi zawodnicy poszczególnych zespołów oraz MVP turnieju kupony na darmowy grill ufundowany przez sponsora turnieju Jacka Ponurko oraz jego Grill Park Wodna Dolina Najlepszy Grill w mieście, organizatorami i fundatorami medali byli Rada Osiedla UE 🇪🇺 a teren Orlika użyczyła nam ZOS Koszalin. Turniej zorganizowali i poprowadzili animatorzy Orlika UE – Jarek Piotrowski i Sebastian Tałaj .

Dziękujemy !👏⚽️⚽️⚽️😄⚽⚽

Dziękujemy zawodnikom za udział i już dziś zapraszamy na kolejny -powakacyjny już niestety sportowy turniej na os.UE🇪🇺 we wrześniu !