Osiedle Unii Europejskiej Koszalin

MAJ NA KOSZALIŃSKIM CAMP NOU !!!

72 TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ I TRIO BASKET NA ORLIKU UNII EUROPEJSKIEJ W KOSZALINIE !!!
W dniu 20 maja 2017 roku na „Orliku” na osiedlu Unii Europejskiej odbył się turniej piłki nożnej I Trio Basket. Graliśmy po raz 72.
Jak zawsze na Camp Nou nie brakowało emocji. Turniej odbył się w jednej kategorii w piłkę nożną i w dwóch kategoriach w Trio Basket. Uczestniczyło 18 drużyn. Mecze były zacięte ale rywalizowano zgodnie z duchem fair play. Byliśmy świadkami takiego zachowania, a mianowicie w jednym z meczów kontuzji nabawił się zawodnik drużyny TAŁAJ TEAM (nie mieli zawodnika rezerwowego) i drużyna FC KOJO postanowiła grać także w osłabieniu tzn; jeden z zawodników zszedł z boiska, BRAWO !!! Po zakończeniu turnieju odbyła się dekoracja ekip, każdy z uczestników otrzymał drobny prezent, wybrano najlepszych zawodników w poszczególnych zespołach. Zwyciężył zespół UE. MVP turnieju został Maciej Bochra. W Trio Basket zwyciężyli ” Ci z Basketu” w grupie młodszej i „Ekipa Białego” w grupie starszej. „Ekipa Białego” grała w składzie Kacper Bobiński, Igor Czeczotka i Bartek Sitek. Najlepszych zawodników dekorował Przewodniczący Rady Osiedla Unii Europejskiej Pan Adam Bochra. Należy nadmienić,iż sponsorami naszej imprezy byli: Rada Osiedla UE, ZOS.
W sobotę na osiedlu Unii Europejskiej nie zawiedli młodzi sportowcy, którzy pokazali, że warto uczestniczyć w takich imprezach świetnie się bawić i integrować. Nad sprawną organizacją imprezy czuwali animatorzy, pan Jarosław Piotrowski, Sebastian Tałaj.
PIŁKA NOŻNA:
1. UE
2. Sebastian Tałaj TEAM
3. FC KOJO
TRIO BASKET:
grupa starsza
1. Ekipa Białego (r.2000-2001)
2. Ci z Basketu (r.2003)
3. Niszczyciele (r.2000-2001)
TRIO BASKET:
grupa młodsza
1. Ci z Basketu (r.2003)

« z 2 »