Osiedle Unii Europejskiej Koszalin

Konkurs oświetleniowy 2020

Drodzy mieszkańcy, wzorem lat ubiegłych w najbliższy piątek 18 grudnia zapraszamy do wzięcia udziału w naszym kolejnym osiedlowym konkursie 📸 świąteczno-noworoczny. 📣 Tematem będzie ILUMINACJA BOŻONARODZENIOWA🎄🎅🟡🟢🟠🔴🟣⚪️🔵 naszego osiedla. Zapraszamy do prezentowania zdjęć własnych iluminacji balkonów i domów.
Konkurs odbędzie się w dwóch kategoriach:
➡️ Najpiękniejsza iluminacja domu 🏡
➡️ Najpiękniejsza iluminacja balkonu 🏢
W konkursie może wziąć udział każdy mieszkaniec Osiedla Unii Europejskiej, który na profilu Fb naszego osiedla pod postem wskazanym przez organizatora; od dnia 1️⃣8️⃣ grudnia 2️⃣0️⃣2️⃣0️⃣ od godz. 1️⃣8️⃣.0️⃣0️⃣ umieści w postaci komentarza – zdjęcie(a) (maksymalnie 3 szt.) przedstawiające przygotowane przez siebie świąteczne oświetlenie lub iluminację balkonu lub domu i podpisze je wskazując jego miejsce wykonania (nazwę ulicy).
Konkurs potrwa do 3️⃣0️⃣ grudnia 2️⃣0️⃣2️⃣0️⃣ godz. 2️⃣0️⃣.0️⃣0️⃣ a wygra go ta osoba, której zdjęcie zbierze najwięcej polubieni- LIKE`ów.
Do wygrania 10 zestawów oświetleniowych LED ufundowanych przez Radę Osiedla UE o wartości 1500,00 zł. 🎄🔝🏆🥇
UWAGA !!! POST OTWIERAJĄCY KONKURS ZNAJDZIECIE JUŻ W NAJBLIŻSZY PIĄTEK 1️⃣8️⃣ GRUDNIA O 1️⃣8️⃣.0️⃣0️⃣ NA NASZYM PROFILU FACEBOOK.
Szczegóły regulaminu znajdziecie też pod piątkowym postem na Fb oraz naszej stronie www.osiedle-unii.eu 🇪🇺
Zapraszamy do zabawy !🎄🤩🎅❄️☃️🏠🏡🏘🏣🏢🌠📸🔝📣
Na zdjęciu zwycięska iluminacja z 2019 roku.