Osiedle Unii Europejskiej Koszalin

Zawody wędkarskie 24 sierpnia

Za nami dzisiejsze zawody wędkarskie ??? zorganizowane przez naszą Radę Osiedla UE wraz z Radą Osiedla Tysiąclecia i Kołem PZW Energetyk. Piękna pogoda i wspaniała atmosfera zaowocowały prawie 5 kg złowionych ryb. 
Zwycięzcą zawodów Pan Marcin Ziembaczewski został nagrodzony pięknym pucharem oraz wędką ufundowaną przez sklep PILKER, pozostali tryumfatorzy równie okazałymi pucharami.
➡️ Wyniki zawodów:
✅ W kategorii na największy przyłów wygrali:
?1 miejsce – Ziembaczewski Marcin – os.Tysiąclecia – 1,77 kg
?2 miejsce – Ziembaczewski Łukasz – os.Tysiąclecia – 1,17 kg
?3 miejsce – Strugała Antoni – os. UE – 0,77 kg
✅ W kategorii na największą rybę:
?1 miejsce – Honisch Marcin – os. UE – płoć 29,5 cm
?2 miejsce – Ziembaczewski Marcin – os.Tysiąclecia 
?3 miejsce – Herman Mirosław – os.Tysiąclecia
✅ Zespołowo wygrało os. Tysiąclecia zdobywając tym samym na rok 2019 piękny puchar przechodni, za rok obiecujemy odegrać się i zdobyć to piękne trofeum dla naszego osiedla UE ?. 
Wszyscy uczestnicy zawodów zostali uhonorowani dyplomami oraz otrzymali wspaniałe upominki wędkarskie ufundowane przez sklep wędkarski PILKER z ul. Jagoszewskiego 11 oraz przez Radnego Rady Miasta Pana Błażej Papiernika – DZIĘKUJEMY BARDZO !!! ?❤️
Serdecznie dziękujemy też współorganizatorom dzisiejszej imprezy Pani Grażynie Kietrys – Przewodniczącej Rady Osiedla Tysiąclecia oraz Panu Januszowi Fijałkowskiemu – Prezesowi Koła PZW Energetyk za pomoc w przygotowaniu i poprowadzeniu zawodów. 
Podczas zawodów gościliśmy ekipę TV-MAX z red. Mateuszem Prusem, który realizował z nami program „Sporty amatorskie” ?- zapraszamy do jego obejrzenia w najbliższy czwartek o godzinie 18.15 na antenie TV MAX.? 
Raz jeszcze gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom zawodów, zapraszamy wszystkich na kolejne zawody w przyszłym roku ! ??
PS.
Złapaliśmy taaaakie ryby… ??

« z 2 »