Osiedle Unii Europejskiej Koszalin

Kolejny turniej za nami

Za nami kolejny – 105 Turniej Piłki Nożnej ⚽️⚽️⚽️ na naszym Orliku. Piękna wakacyjna pogoda sprzyjała rozegraniu kilku ciekawych spotkań, po wyrównanym finale zakończonym rzutami karnymi zwycięzcami turnieju został zespół „Zdradzieckich Judaszków” ?
drugi miejsce zajął zespół „Kur domowych”? a trzecie LBM?Zawodnicy w/w zespołów otrzymali medale ufundowane przez Radę osiedla UE, a najlepsi piłkarze poszczególnych zespołów drobne upominki.
MVP Turnieju został świetnie broniący bramkarz zwycięskiej drużyny – Szymon Kołodziejski ?. Podczas turnieju gościliśmy ekipę ? TV-MAX z red. Mateuszem Prusem, która kręciła materiał do kolejnego odcinka programu „Sportów amatorskich” jego emisja już w najbliższy czwartek o 18.45 w TV MAX.
Dziękujemy animatorom Orlika – Sebastianowi Tałajowi oraz Jarosławowi Piotrowskiego za sprawne przygotowanie turnieju. Kolejny turniej ⚽️ już w sierpniu – zapraszamy na os. UE ??